EXTOL CRAFT
840 produktů
2 aktivní filtry
EXTOL CRAFTKutilství a řemeslo
Nabídka produktů
840 produktů
Skladem

EXTOL CRAFT
Ráčnové vratidlo pro závtiníky M5-M12 EXTOL CRAFT
od220 Kč
Porovnat nabídky−3 %Skladem

EXTOL CRAFT
Vrtáky ploché do dřeva, šestihranná stopka - 6ks
od136 Kč
Porovnat nabídky−3 %Skladem

EXTOL CRAFT
Kleště půlkulaté zahnuté, 160mm
od95 Kč
Porovnat nabídky−3 %Skladem

EXTOL CRAFT
Vrtáky a sekáče SDS PLUS, sada 13ks
od698 Kč
Porovnat nabídkySkladem

EXTOL CRAFT
Sada vrtáků do dřeva se záhlubníkem, 4 díly, EXTOL CRAFT průměr 3-4-5-6mm, délka 76-94 mm, balení 1 sada
od220 Kč
Porovnat nabídkySkladem

EXTOL CRAFT
Okružní pila EXTOL CRAFT 405234
od1 690 Kč
Porovnat nabídkySkladem

EXTOL CRAFT
Sada imbus klíčů EXTOL CRAFT 1,5-10mm, 9ks 66000
od130 Kč
Porovnat nabídkySkladem

EXTOL CRAFT
Zakrývací plachta EXTOL CRAFT 11116 10x15 m
od1 660 Kč
Porovnat nabídky−3 %Skladem

EXTOL CRAFT
Brusky rotační, sada 10ks
od96 Kč
Porovnat nabídky−3 %Skladem

EXTOL CRAFT
Vruty do dřeva 12 rozměrů - 2000ks
od834 Kč
Porovnat nabídky−3 %Skladem

EXTOL CRAFT
Svěrka F - stolařská STANDARD - 500x120mm
od257 Kč
Porovnat nabídkySkladem

EXTOL CRAFT
Pilník EXTOL CRAFT 150 mm sada 10 ks 8801
od177 Kč
Porovnat nabídkySkladem

EXTOL CRAFT
Tryska pro čištění potrubí EXTOL CRAFT 413220
od690 Kč
Porovnat nabídky−3 %Skladem

EXTOL CRAFT
Stolní bruska s pomaloběžným kotoučem 410133
od1 445 Kč
Porovnat nabídkySkladem

EXTOL CRAFT
Štípací pákové kleště EXTOL CRAFT Dostupné varianty: Štípací pákové kleště EXTOL CRAFT 450 mm/18"
od405 Kč
Porovnat nabídky−3 %Skladem

EXTOL CRAFT
Stříkací pistole Extol Craft na barvu, 80W
od713 Kč
Porovnat nabídky−3 %Skladem

EXTOL CRAFT
Vrtáky stupňovité, sada 3ks, O 3-20mm, HSS
od330 Kč
Porovnat nabídkySkladem

EXTOL CRAFT
Extol Craft 99311
od162 Kč
Porovnat nabídkySkladem

EXTOL CRAFT
Extol Craft 404130A Gravírovací hrot 2ks karbid wolframu
od115 Kč
Porovnat nabídky−3 %Skladem

EXTOL CRAFT
Přenosný modulový organizér, 16 modulů
od727 Kč
Porovnat nabídkySkladem

EXTOL CRAFT
Extol Craft 7052
od178 Kč
Porovnat nabídky−3 %Skladem

EXTOL CRAFT
Baterie akumulátorová 14,4V, Li-ion, 1500mAh
od631 Kč
Porovnat nabídkySkladem

EXTOL CRAFT
Aku přímá vrtačka/bruska EXTOL CRAFT 404120
od420 Kč
Porovnat nabídkySkladem

EXTOL CRAFT
Nosič brusných výseků - M14, suchý zip, 115mm EXTOL CRAFT 108501
od106 Kč
Porovnat nabídky