EXTOL PREMIUM
2 365 produktů
2 aktivní filtry
EXTOL PREMIUMKutilství a řemeslo
Nabídka produktů
2 365 produktů
Skladem

EXTOL PREMIUM
Plochý šroubovák PL EXTOL PREMIUM CrV Dostupné varianty: Plochý šroubovák PL EXTOL PREMIUM CrV|6,5 x 125 mm
od55 Kč
Porovnat nabídky−8 %Skladem

EXTOL PREMIUM
Stahovák dvouramenný, kovaný, rozpětí 200, hloubka 150mm
od1 277 Kč
Porovnat nabídkySkladem

EXTOL PREMIUM
Dláto s bukovou rukojetí EXTOL PREMIUM Dostupné varianty: Dláto s bukovou rukojetí ø 14 mm/275 mm EXTOL PREMIUM
od130 Kč
Porovnat nabídky−3 %Skladem

EXTOL PREMIUM
Pila na pórobeton, 760mm
od581 Kč
Porovnat nabídkySkladem

EXTOL PREMIUM
Pila ocaska EXTOL PREMIUM 8812200
od185 Kč
Porovnat nabídky−3 %Skladem

EXTOL PREMIUM
Korunka vykružovací diamantová, O 50mm, závit M14
od455 Kč
Porovnat nabídky−44 %Skladem

EXTOL PREMIUM
Klíč očkoplochý, 21mm, CrV
od49 Kč
Porovnat nabídkySkladem

EXTOL PREMIUM
Špičatý sekáč SDS plus EXTOL PREMIUM 250 x 14 mm
od103 Kč
Porovnat nabídky−3 %Skladem

EXTOL PREMIUM
Poříz rovný, s plast. rukojeťmi, délka 480/250mm ostří
od383 Kč
Porovnat nabídkySkladem

EXTOL PREMIUM
10 dílná sada brusného papíru na suchý zip EXTOL PREMIUM ø 125 mm Dostupné varianty: 10 dílná sada brusného papíru na suchý zip EXTOL PREMIUM ø 125…
od53 Kč
Porovnat nabídky−3 %Skladem

EXTOL PREMIUM
Kleště štípací pákové, 450mm/18", CrMoV
od484 Kč
Porovnat nabídkySkladem

EXTOL PREMIUM
vrták příklepový do betonu, 14x150mm, EXTOL PREMI
od88 Kč
Porovnat nabídkySkladem

EXTOL PREMIUM
Extol Premium svinovací, 10m, šířka pásku 25mm 3159
od245 Kč
Porovnat nabídky−3 %Skladem

EXTOL PREMIUM
Kotouč leštící vlněný, ovčí rouno, T160, ⌀180mm, suchý zip
od543 Kč
Porovnat nabídky−3 %Skladem

EXTOL PREMIUM
Kleště SIKO, 255mm
od193 Kč
Porovnat nabídkySkladem

EXTOL PREMIUM
Extol Premium 8890040
od1 849 Kč
Porovnat nabídky−44 %Skladem

EXTOL PREMIUM
Klíč očkoplochý, 9mm, CrV
od15 Kč
Porovnat nabídkySkladem

EXTOL PREMIUM
EXTOL PREMIUM fréza drážkovací do dřeva, D16xH25, stopka 8mm, 8802116
od159 Kč
Porovnat nabídky−3 %Skladem

EXTOL PREMIUM
Metr svinovací, 3m, 3m, š. pásku 19mm
od96 Kč
Porovnat nabídky−3 %Skladem

EXTOL PREMIUM
Pistole vytlačovací, vaničková aku SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
od1 842 Kč
Porovnat nabídkySkladem

EXTOL PREMIUM
EXTOL PREMIUM kleště kombinované, CrV, 8813170
od325 Kč
Porovnat nabídkySkladem

EXTOL PREMIUM
sada bitů HEX-TORX-XZN Extol Premium 40 ks
od669 Kč
Porovnat nabídkySkladem

EXTOL PREMIUM
Extol Premium 8841076 řezačka obkladů ložisková 600mm
od1 999 Kč
Porovnat nabídkySkladem

EXTOL PREMIUM
Ráčnový očkoplochý klíč 72 zubů EXTOL PREMIUM CrV Dostupné varianty: Ráčnový očkoplochý klíč 72 zubů EXTOL PREMIUM CrV 19 mm
od255 Kč
Porovnat nabídky