EXTOL PREMIUM

2 793 produktů

1 aktivní filtr
EXTOL PREMIUM

Nabídka produktů

2 793 produktů
−4 %Skladem
Klíč trubkový, 6x7mm, CrV
EXTOL PREMIUM

Klíč trubkový, 6x7mm, CrV

od23 Kč
Porovnat nabídky
Skladem
Magnetický otočný držák EXTOL PREMIUM 8823921
EXTOL PREMIUM

Magnetický otočný držák EXTOL PREMIUM 8823921

od395 Kč
Porovnat nabídky
−3 %Skladem
řetěz, náhradní
EXTOL PREMIUM

řetěz, náhradní

od213 Kč
Porovnat nabídky
−3 %Skladem
Úhelník stavařský skládací, 600mm, hliníkový
EXTOL PREMIUM

Úhelník stavařský skládací, 600mm, hliníkový

od422 Kč
Porovnat nabídky
Skladem
Extol Premium 8845200
EXTOL PREMIUM

Extol Premium 8845200

od510 Kč
Porovnat nabídky
Skladem
Extol Premium 8898311
EXTOL PREMIUM

Extol Premium 8898311

od1 990 Kč
Porovnat nabídky
−3 %Skladem
Vrták hadovitý do dřeva, ∅ 20x260mm
EXTOL PREMIUM

Vrták hadovitý do dřeva, ∅ 20x260mm

od189 Kč
Porovnat nabídky
Skladem
10 dílná sada brusného delta papíru na suchý zip EXTOL PREMIUM 97x140 mm Dostupné varianty: 10 dílná sada brusného delta papíru na suchý zip EXTOL…
EXTOL PREMIUM

10 dílná sada brusného delta papíru na suchý zip EXTOL PREMIUM 97x140 mm Dostupné varianty: 10 dílná sada brusného delta papíru na suchý zip EXTOL…

od103 Kč
Porovnat nabídky
Skladem
Svářecí kabely EXTOL PREMIUM 8898220
EXTOL PREMIUM

Svářecí kabely EXTOL PREMIUM 8898220

od899 Kč
Porovnat nabídky
Skladem
EXTOL PREMIUM EXTOL CRAFT 44040 frézy tvarové do dřeva, s SK plátky, sada 35ks
EXTOL PREMIUM

EXTOL PREMIUM EXTOL CRAFT 44040 frézy tvarové do dřeva, s SK plátky, sada 35ks

od1 849 Kč
Porovnat nabídky
Skladem
EXTOL PREMIUM klíč trubkový, CrV, 6x7mm, 8816372 Dostupné varianty: Trubkový klíč 18x19 mm CrV EXTOL PREMIUM
EXTOL PREMIUM

EXTOL PREMIUM klíč trubkový, CrV, 6x7mm, 8816372 Dostupné varianty: Trubkový klíč 18x19 mm CrV EXTOL PREMIUM

od52 Kč
Porovnat nabídky
Skladem
Svěrák tříramenný EXTOL PREMIUM 8816731
EXTOL PREMIUM

Svěrák tříramenný EXTOL PREMIUM 8816731

od899 Kč
Porovnat nabídky
−3 %Skladem
Uhlíky, 2ks
EXTOL PREMIUM

Uhlíky, 2ks

od175 Kč
Porovnat nabídky
Skladem
Dláto s bukovou rukojetí EXTOL PREMIUM Dostupné varianty: Dláto s bukovou rukojetí ø 38 mm/290 mm EXTOL PREMIUM
EXTOL PREMIUM

Dláto s bukovou rukojetí EXTOL PREMIUM Dostupné varianty: Dláto s bukovou rukojetí ø 38 mm/290 mm EXTOL PREMIUM

od198 Kč
Porovnat nabídky
Skladem
Extol premium ulamovací s kovovou výstuhou a zásobníkem, 18mm Auto-lock
EXTOL PREMIUM

Extol premium ulamovací s kovovou výstuhou a zásobníkem, 18mm Auto-lock

od102 Kč
Porovnat nabídky
−3 %Skladem
Brusná základna ⌀125mm
EXTOL PREMIUM

Brusná základna ⌀125mm

od112 Kč
Porovnat nabídky
Skladem
EXTOL PREMIUM ráčna tvarovaná, 45 zubů, 1/4", L 153mm, 8816454
EXTOL PREMIUM

EXTOL PREMIUM ráčna tvarovaná, 45 zubů, 1/4", L 153mm, 8816454

od270 Kč
Porovnat nabídky
Skladem
Plochý šroubovák PL EXTOL PREMIUM CrV Dostupné varianty: Plochý šroubovák PL EXTOL PREMIUM CrV|3 x 75 mm
EXTOL PREMIUM

Plochý šroubovák PL EXTOL PREMIUM CrV Dostupné varianty: Plochý šroubovák PL EXTOL PREMIUM CrV|3 x 75 mm

od36 Kč
Porovnat nabídky
−14 %Skladem
Hřebík nastřelovací, 4000ks, 64mm, O 1,76mm, H 3,1mm, 34°
EXTOL PREMIUM

Hřebík nastřelovací, 4000ks, 64mm, O 1,76mm, H 3,1mm, 34°

od986 Kč
Porovnat nabídky
Skladem
EXTOL PREMIUM 8891831
EXTOL PREMIUM

EXTOL PREMIUM 8891831

od1 259 Kč
Porovnat nabídky
Skladem
EXTOL PREMIUM 8856278 pásky stahovací NEREZ, 350x4,6mm, 50ks
EXTOL PREMIUM

EXTOL PREMIUM 8856278 pásky stahovací NEREZ, 350x4,6mm, 50ks

od215 Kč
Porovnat nabídky
Skladem
Očkoplochý klíč EXTOL PREMIUM CrV Dostupné varianty: Očkoplochý klíč EXTOL PREMIUM CrV 7 mm
EXTOL PREMIUM

Očkoplochý klíč EXTOL PREMIUM CrV Dostupné varianty: Očkoplochý klíč EXTOL PREMIUM CrV 7 mm

od26 Kč
Porovnat nabídky
−3 %Skladem
Spona na hadici, 10ks, O17,8mm, INOX
EXTOL PREMIUM

Spona na hadici, 10ks, O17,8mm, INOX

od73 Kč
Porovnat nabídky
−3 %Skladem
Nůžky zahradnické, 205mm, HCS
EXTOL PREMIUM

Nůžky zahradnické, 205mm, HCS

od310 Kč
Porovnat nabídky